ANASAYFA HAKKIMIZDA PROJELER HABERLER İ.K. İLETİŞİM
  Türkçe | English
   
HAKKIMIZDA

Grup şirketlerimizin tek çatı altında toplanmasına karar verilerek 1997 yılında kurulmuş olan, zaman ve tecrübeyle sağlam köklerden oluşan şirketimiz koca bir çınar gibi bu günkü duruşunu sergilemektedir. Ezel İnş LTD. Dilek İnş LTD. Denizal İnş LTD. 1993 yılında kurulan Ezel İnşaat İthalat İhracat San. ve Tic Ltd.Şti olarak ticaret hayatına atılmış inşaat tecrübesi ilk olarak Ezel inşaat iştirakiyle Küçükbakkalköy Kayışdağı caddesinde tek blok apartman inşa etmiştir. Ezel İnşaat ortaklığında kurulan 1995 yılında Dilek İnşaat Taahhüt San. ve Tic Ltd.Şti ile yollarının ayrılmasından sonra da inşaat alanında öncü olmaya devam etmiştir. Bunlardan bazıları Caddebostan Topağaç Sokakta Dilek Apartmanı,Kozyatağı yan yol üzerinde bulunan Kozyatağı İş merkezi, Küçükbakkalköy’de Ezel İnşaat olarak Ece İş Merkezi firmamız yapılarındandır.

1997 yılında grup şirketlerimiz tek çatı olma gerekliliği sonucunda gücüne güç katarak HAZAL A.Ş. altında devamlılığını sürdürmeye başlamıştır. HAZAL A.Ş faaliyetlerine Pendik’te bina inşaatı ve yine Pendik’te 1999 depremi sonrasında teknik üniversite kontrollü ve onaylı Yapı güçlendirme işi yaparak başlamış ve bu şekilde faaliyetlerine devam etmiştir. HAZAL A.Ş yaşadığı ve kazandığı topraklara karşı sosyal sorumluluğunun bilincinde olup 1999 depreminin hemen sonrasında sahip olduğu iş makinelerinin 3 tanesini ve 5 tane kamyonunu Gölcük bölgesine göndererek arama kurtarma ve enkaz kaldırma işlerinde kullanılmak üzere 2 ay o bölgede personeli ile hazır ve çalışır vaziyette orada bulunmuştur.

Hazal A.Ş. Faaliyet alanlarını genişleterek Turizm ve Makine işkollarını unvanına ve iştigal konusuna katarak 2003 yılında amaç ve kapsam yelpazesini büyütmüş ve bu bağlamda 2004 yılında metal imalat sektöründe imalathane kurmuştur.

İnşaat işkolu olarak ise yalnız konut üretmiyor ,çelik konstrüksiyon fabrika kurmaya da başlamış olup Dilovası’nda İzel Kimya A.Ş. firmamızın haklı gururudur. Gebze’ de yine bir çiftlik inşa etmiştir. Gebze E5 Yan yol üzerinde İlknur İş Merkezi Şirketimizin 2011-2013 yıllarında yaptığı inşaatlardan birkaçıdır. Biz geldiğimiz noktada biliyoruz ki başarı bizim için hiçbir zaman tesadüf olmamıştır, yaptık çalıştık ve başardık.Bunda partnerlerimiz ,müşterilerimiz ve dostlarımızın katkısı azımsanamaz. Başladığımız her işe ilk kez yapıyormuş heyecanıyla başlayıp yılların birikim, tecrübe ve profesyonelliği ile devam ettirip en kısa sürede ve en sağlıklı şekilde nihayetlendiriyoruz. Ülkemizin ve küresel ekonominin kurulduğumuz ilk yıllardan bu yana yaşattığı krizler hepimizin malumudur. Hazal ailesi olarak bizler bu dönemlerde sağlıklı kriz yönetimlerimiz ile başarılı ekonomik yatırım ve ekonomik politikalar sayesinde hiçbir müşterimize, ortağımıza ve iştirakimize sorun yaşatmama başarısını sağladık ve duyulan saygıyı bu anlamda da hak ettiğimizi tekrar kanıtladık.

Saygılarımızla
Hakkımızda   |  Projeler  |   Haberler  |   İ.K.   |   İletişim
     
www.hazalmakina.com